Agentovo stříkání

25

Share.

25 komentářů

 1. Admine, jestli sem dáš jenom komplikaci jeho stříkání, tak musíš být už na něj opravdu uchyl.. Question

  0

  0
   • A proč by měl být gay? Agent stříkal na holky, ne na chlapy.
    Mě se video moc líbilo, pěkně ty čubky zprznil.

    Cool Pig Pig 2

    0

    0
    • jestli se ti líbí takové nekvalitní sračky, tak sem ráda, že sem tě nepoznala ROTFL Yes

     0

     0
   • Mám to s tebou stejně.

    Mimochodem, dost se opakuješ. Podle mě toho spíš lituješ.

    Dog Dog

    0

    0
    • spalovac on

     hanysu ty sračko, víš proč jsem psal gay? Protože jenom gayovi se líbí jak stříká penis. Takže pokud se ti to líbí tak seš taky gay. A jsem rád že tě slečna nepoznala, alespoň mám větší šanci se s ní poznat já.

     0

     0
    • Jediná sračka jsi tady akorát ty. Asi budeš gay, když tě to video takhle štve. My, heterosexuální lidi, co to bereme s nadhledem v tom vidíme prznění několika holek za krátký čas a to nás baví, gay (jako např. ty) v tom vidí jenom stříkající penis.

     Peace Peace Cigarette

     0

     0
    • spalovac on

     ne ne ne nevykroutíš se z toho, napsal si že se ti to líbí takže si gay. Já nejsem gay protože jsem si to video ani nepustil, jen jsem si semka přišel přečíst diskuzi když tu bylo hodně příspěvků. A pokud tě baví prznění několika holek v krátké době tak by jsi měl nastoupit psychiatrickou léčbu protože jsi potencionální násilník.

     0

     0
    • Já se tady z ničeho nevykrucuju, od začátku mám na tohle video pořád jeden a tentýž názor. Zato tvoje názory jsou o to trapnější, když se vyjadřuješ k videu, které sis ani nepustil (čemuž nevěřím). Za další, pokud se mi prznění holek líbí pouze na videu, opravdu netuším, proč bych měl podstupovat psychiatrickou léčbu.
     Tohle je moje poslední reakce na tebe, jsi totiž ubohý provokatér, který umí jenom blbě kafrat a nedokáže brát ani takovéhle video s nadhledem.

     Peace Yin Yang Cigarette

     0

     0
 2. Adminee, musí tady být ta reklama nalevo s tím chlápkem s šíleným vocasem??

  strašně mě rozptyluje u ostatních videí a nedělá mi dobře

  0

  0
 3. Jj, pokud se heterosexualni chlap chce trochu pobavit u straight porna, co muze bejt rajcovnejsiho nez cumet dokolecka na cizi strikajici pero.

  Fuj.

  0

  0
  • Máš pravdu, opravdu nevím, co může být rajcovnějšího než video, kde chlap v deseti minutách zprzní tolik holek.

   Pig Pig 2 Yes

   0

   0

Leave A Reply

Kliknutím vložte smajlík :)

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.